Biomed Oy
Etsi
Yleiset suodattimet
Biomed Facebook Biomed Instagram
  • English
  • Tuotealueet ×

    Elias Jaakkola

    Toimitusjohtaja
    elias.jaakkola@biomed.fi
    044 338 4084
    Yhteistyöpyynnöt ja kumppanuudet

    Joni Laiho

    Terveystuoteliiketoiminnan johtaja
    joni.laiho@biomed.fi
    045 1111 400

    Birgit Stenroos

    Myyntipäällikkö
    birgit.stenroos@biomed.fi
    info@biomed.fi
    0400976420
    Tuotekysymykset ja jälleenmyynti

    Juho Tunkelo

    Markkinointipäällikkö
    juho.tunkelo@biomed.fi
    045 153 9460

    Emilia Tuominen

    Johdon assistentti
    emilia.tuominen@biomed.fi
    info@biomed.fi
    040 515 7867
    Verkkokauppatilaukset, valmennukset ja TerveysSummit

    Tomi Savolainen

    Ostaja
    tomi.savolainen@biomed.fi
    ‎040 0414009

    Vesa Liikanen

    talous@biomed.fi
    09 3424 6334
    Taloustoimisto

    Juha Huuskola

    0400 413 105
    tilaukset@biomed.fi
    Tuotanto ja varasto/lähettämö, pakastetilaukset

    Jaakko Bunda

    09 3424 6340
    jaakko.bunda@biomed.fi
    Tuotanto ja varasto/lähettämö

    Anne Barck

    Sometuottaja
    anne.barck@biomed.fi

    Ota yhteyttä meihin

    Lomakkeella

    Voit ottaa meihin yhtettä soittamalla, vieressä olevalla lomakkeella tai lähettämällä meille sähköpostia info (at) biomed.fi .

      Hyväksyn Biomed Oy:n tietosuojaselosteen.

      Seuraa meitä

      Facebookissa &
      Instagramissa

      Tilaa

      Uutiskirjeemme